AnTi-fLaG- infO

30. září 2007 v 10:04 | *tweety ^-^ |  anti flag
Anti-vlajka je politická punková rocková kapela od Pittsburgh, který existoval v různých formách od roku 1988. Přes relativně skromné začátky a starší katalog pryč nezávislých popisek, skupina se zvedla k popularitě slabého piva, mít vykonal cesty na čtyřech kontinentech a se upsal hlavní popisce. Skupina je možná nejlépe známá pro jejich politická slova.

Historie

Anti-vlajka byla původně vytvořena Justinem Saneem a poklepávat Thetic v jejich rodném městu Pittsburgh v roce 1988. Justinova sestra, Lucie Fester také jak různí jiní kytaristé a basisti se nastěhovali a ven skupiny, a to nikdy opravdu se zpevnilo. Poté, co hrál jen jednu přehlídku, skupina rozpadla se.
Pak, v roce 1993, Justin a Pat založil novou kapelu, nyní s vlajkou Andyho na basu, který oni znovu jmenovali Anti-ochabnout. Nové červené archivy vydaly jejich první album, Zemřít pro vládu, v roce 1996. Vlajka Andyho také opustila soubor ten rok protože osobních sporů mezi sebou a Justin. Chris Head začal vyplnit na basu v roce 1997 a pak se stěhoval do kytary po Jamieovi kohout převzal bas v roce 1998. Aktuální lineup dokončený v roce 1999 když Chris # 2 nahradil Jamiea na basu. Během této doby oni vydali alba na jít Kart záznamy a tuk rozbijí akordy, stejně jako jejich značka obchodu,-F záznamy. Tito, Podzemní síť (zaznamenaný legendárním punkovým producentem Mass Giorgini), mohl být považován za jejich "průlomové" album, úspěšně spojovat skupinu s jeho největším publikem do té úrovně.
Anti-slova vlajky se přihlásí k paletě levicových a progresivních politických ideálů, a vzít pevný postoj proti fašismu a nacionalismus, stejně jako prodávání s lehčími tématy jako punková scéna a románek. Politicky, Anti-vlajka je srovnatelná s Lou leftist Rage proti stroji. Oni souhlasně tvrdili, že americký systém militarismu a kapitalismu je destruktivní ke světu jako celek.
V srovnání s velkým množstvím současníků skupiny a fanoušky, také jak hodně ' punkový obraz ' obecně, každý Anti-vlajkoví současní členové následují rovný okrajový životní styl, zda podle jména nebo ne. Justin Sane zvláště je těžko alergický na cigaretový kouř kvůli záchvatu pneumonia během časné americké cesty, která permanentně zjizvila jeho plíce. Normálně psaný do jejich cestování kontrakt je kouř-volná klauzule, nutit dějiště zakázat kouření indoors na noci jejich vzhledu.
8. října 2004, americký zástupce Jim Mcdermott přednesl projev v domě zástupců, chválit Anti-vlajka pro pracování povzbudit mladé lidi k registru a hlasu. [1]
V roce 2005 Anti-vlajka podepsala dva-albový rekordní kontrakt s majorem označit RCA , ačkoli jejich popiska-F zaznamená nezávislou osobu pozůstatků. Jejich nové album, Pro krev a Říši, byl propuštěn 21. března 2006. Skupina říkala, že oni chtějí, aby jejich hudba byl slyšen. RCA je vlastněn Sony BMG, jeden z největších společností na světě. Někteří fanoušci najdou toto rozhodnutí pokrytecký náležitý k Anti-vlajka je předtím zjevná anti-kapitalistická slova. Dále, kritici upozornili na rozpor mezi vydáním alba opravňovaný ' podzemní síť ' a podporovat výhody nezávislých médií a signál k hlavnímu štítku.
Nicméně, v rozhovoru s britskými novinami, opatrovník, Sane říkal "my jsme byli osloveni hlavními popiskami přes minulost sedm nebo osm roků ale my jsme si mysleli, že my jsme měli vliv kde my jsme byli. Oni byli nikdy ochotní dát nám celkovou kontrolu. Teď oni byli ochotní dát nám celkovou kontrolu přes co my nahráváme, předloha, kdo my cestujeme s. My nebudeme být cenzurován. Jestliže tam byl vždy čas vzít šanci být slyšen na masové váze pak toto je čas. "Já cítím se jako my jsme byli hlas v divočině pro příliš dlouhý.".
z wikipedie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama